Adres :
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:124 Özsezen İş Merkezi B Blok K:4-5-11 Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon :
0850 308 47 37
E-Posta :
ozelprojeler@ipfsbroker.com
İletişime Geç

Sendika ve IPFS Sigorta Ortak Projesi

Images
Sendika IPFS ile yapılan işbirliği protokolü ile üyelerimize ve birinci derece yakınlarına tüm branşlardaki sigorta işlemleri için yüzde 40’a varan indirim sağlıyor.

Sendika ve IPFS Sigorta Ortak Projesi

Sendika ve IPFS Sigorta Ortak Projesi

Sendika IPFS (Uluslararası Sigorta Finans Hizmeti Servisi) ile yapılan işbirliği protokolü ile üyelerimize ve birinci derece yakınlarına tüm branşlardaki sigorta işlemleri için yüzde 40’a varan indirim sağlıyor. Diyanet-Sen ayrıca bu anlaşma kapsamında üyeleri için yaptığı ferdi kaza sigortasını da 50.000 TL olarak belirledi. Özel indirim ve kampanyalarla devam edecek anlaşma 3 yıl geçerli olacak.

 

Tüm üyelerimiz için yüksek limitli hayat poliçelerine ek bireysel sigorta ihtiyaçlarında da %40 lara varan özel indirim ve kampanyalar, akaryakıt kampanyaları ve çeşitli fırsatlar ile sadece IPFS sigorta üzerinden alınacak sigorta ürünleri için geçerli olup, dışarıdaki herhangi bir acente satışı veya temini mümkün olmayacaktır.

Yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile kurulan ; tekafül sigorta esaslarına önem veren, katılım sigortacılığı esasları öncelikli , faizsiz finans ilkelerini bir araya getirerek çalışmalarını sürdüren IPFS ile yapılan anlaşmanın tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

0850 308 47 37 numaralı hat üzerinden gelen tüm çağrılar sadece Diyanet-Sen üyelerine hizmet verecektir.